Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Ścinawa Polska - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Dom z charakterem nad Odrą Ścinawa Polska pod Oławą. Na sprzedaż komfortowy, dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 116,9 m , położony na zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Siechnice(Ścinawa Polska + 18 km)

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Siechnicach na ul. Kościuszki , do drobnego wykończenia ,stan - do zamieszkania, 5 pokoi i duży salon z aneksem kuchennym podpiwniczony na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chrząstawa Mała(Ścinawa Polska + 17 km)

1 049 000 zł127 m² 8 259,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej / dom dwulokalowy / położonego w Chrząstawie Małej przy ul. Orzechowej. Dom wybudowany według projektu "dom w Klematisach 10 ".

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Matejki

Sobieskiego,Oława(Ścinawa Polska + 4 km)

1 590 000 zł221,65 m² 7 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Bardzo zadbany dom Z pięknie utrzymanym ogrodem idealna lokalizacja pod każdym względem, bardzo ciche, spokojne osiedle domów jednorodzinnych Okolice ulic: osadnicza, zaciszna, broniewskiego działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Oława(Ścinawa Polska + 4 km)

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Oferujemy na sprzedaż piętro domu o powierzchni 60 m , składające się z 3 ustawnych pokoi, z balkonem oraz częścią ogrodu do korzystania. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Jarzębinowa

Dobrzykowice(Ścinawa Polska + 21 km)

940 000 zł122,12 m² 7 697,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jarzębinowej. Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki dwulokalowe z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Piszkawa

Piszkawa(Ścinawa Polska + 25 km)

699 000 zł131,24 m² 5 326,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom gotowy do indywidualnego wykończenia pod klienta, na osiedlu "pod dębami" Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu pod Wrocławiem w miejscowości Piszkawa (15 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski(Ścinawa Polska + 20 km)

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z dużym tarasem i ogrodem - cisza, prywatność, blisko do Wrocławia Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 230.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wiązów(Ścinawa Polska + 17 km)

1 800 000 zł455 m² 3 956,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubsza

Lubsza(Ścinawa Polska + 14 km)

479 000 zł137 m² 3 496,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak w stanie surowym zamkniętym. Dwukondygnacyjny dom typu bliźniak, o powierzchni 137 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 550 m2. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szukalice

Szukalice(Ścinawa Polska + 25 km)

949 999 zł116 m² 8 189,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Blizniak Okazja - cena promocja/ok Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie! Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij